Pad Thai – klasyk tajskiej kuchni, który podbił świat

Skąd tak duża popularność akurat tego dania? Być może zadecydowało to, że Pad Thai jest bardzo prosty i szybki w przygotowaniu, syci na długo, a poza tym pozostawia przestrzeń dla naszej kulinarnej kreatywności. Istnieje mnóstwo wersji tej azjatyckiej potrawy. Jednak podstawą jest stary oryginalny przepis, który znajdziecie w tekście.

Jak skutecznie nawodnić organizm?

Po które napoje sięgać, by organizm miał płynów pod dostatkiem? Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że słodkie gazowane napoje nie gaszą pragnienia, a często stanowią jedynie dodatkowe źródło cukru w diecie.

Co to jest jackfruit i dlaczego warto go jeść?

Zastanawiasz się co to jest ten jackfruit? Jacfruit to prawdziwe odkrycie i hit tego roku!
Dieta roślinna zyskuje coraz większe grono zwolenników. Nie ważne czy jesteś wegetarianinem na pełen etat, czy robisz tylko roślinne poniedziałki, pomysły na bezmięsne przepisy na pewno Ci się przydadzą.

Czym się kierować przy wyborze oliwy?

Oliwa z oliwek to bardzo zdrowy tłuszcz, który powinien zajmować honorowe miejsce w każdej kuchni. Nie bez przyczyny jest podstawowym olejem używanym w diecie przeciwzapalnej i śródziemnomorskiej – jednych z najzdrowszych diet świata.

Woda kokosowa z kofeiną-prosty naturalny skład

Woda kokosowa to naturalny sposób na szybkie i efektywne nawodnienie organizmu. Jednak co powiesz na innowacyjne rozwiązanie pozwalające na jednoczesne nawodnienie oraz pobudzenie? Takie połączenie znajdziesz wyłącznie w nowej wodzie kokosowej z kofeiną od Quality Food. Poznaj jej wszystkie korzyści!