Woda kokosowa z kofeiną-prosty naturalny skład

Woda kokosowa z kofeiną-prosty naturalny skład Quality Food

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.

Woda kokosowa to naturalny sposób na szybkie i efektywne nawodnienie organizmu. Jednak co powiesz na innowacyjne rozwiązanie pozwalające na jednoczesne nawodnienie oraz pobudzenie? Takie połączenie znajdziesz wyłącznie w nowej wodzie kokosowej z kofeiną od Quality Food. Poznaj jej wszystkie korzyści!

Prosty, naturalny skład

Wyłącznie trzy składniki tworzą ten wyjątkowy, naturalny produkt. Są to woda kokosowa, kwas askorbinowy (witamina C) oraz kofeina, której jest aż 32 mg, czyli tyle samo, co w popularnych energetykach. Kolejnym plusem jest brak dodatku cukru!

Woda kokosowa z kofeiną idealny izotonik

Idealna podczas wysiłku fizycznego i umysłowego

Niezależnie od tego, czy wykonujesz wysiłek fizyczny czy umysłowy, woda kokosowa z kofeiną jest idealnym rozwiązaniem podczas obu tych aktywności. Skutecznie walczy ze znużeniem i brakiem energii, a dodatkowo nawadnia organizm, co wpływa na jego prawidłowe funkcjonowanie.

Woda kokosowa z kofeiną qf way of blonde Karolina Brzuszczyńska

Odpowiednia o każdej porze roku

Bez względu na to, czy potrzebujesz orzeźwienia w upalny dzień lub pobudzenia w krótkie, zimowe wieczory, woda kokosowa z kofeiną świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji!

Woda kokosowa z kofeiną nie barwi zębów

Nie barwi zębów

W przeciwieństwie do najpopularniejszego napoju z kofeiną jakim jest kawa, woda kokosowa nie tworzy na zębach nieestetycznego osadu, który może na stałe wpłynąć na ich barwę, dlatego możesz ją pić bez obaw.

Woda kokosowa z kofeiną qf Anna Markowska

Łagodny smak

Dzięki delikatnemu smaku kokosa, woda kokosowa z kofeiną od QF przypadnie do gustu tym, którzy nie są fanami charakterystycznego smaku izotoników i energetyków. Wodę kokosową możesz pić solo lub jako składnik koktajli, tworząc niepowtarzalny, egzotyczny smak!

Woda kokosowa z kofeiną qf

Jedyna na rynku

Woda kokosowa z kofeiną od Quaility Food to innowacyjny produkt, który jest nowością na polskim rynku napojów energetycznych, dlatego już dziś wypróbuj go i przekonaj się, że to coś dla Ciebie!

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.