Podstawowym celem naszych działań jest
spełnienie wymagań Klientów oraz zapewnienie wysokiej jakości, legalnościbezpieczeństwa zdrowotnego oferowanych produktów.
Gwarancją osiągnięcia założonych celów jest wdrożenie, utrzymywanie
i doskonalenie Systemu Zarządzania zgodnego z wymaganiami standardu BRC Global Standard for Food Safety oraz International Featured Standards IFS Food.
System Zarządzania Jakością obejmuje
wszystkie rodzaje aktywności firmy i etapy cyklu życia produktu (od badania oczekiwań konsumentów, przez rozwój produktu, pozyskiwanie surowców
i opakowań, produkcję oraz dystrybucję naszych wyrobów, aż po informację zwrotną z rynku). Jego podstawą są wymagania GMP, GHP, HACCP, norm międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności: BRC, IFS oraz produkcji żywności ekologicznej i bezglutenowej.
W trybie ciągłym sprawdzamy jakość surowców
materiałów i naszych wyrobów, wykonując kontrole wewnętrzne oraz badania w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych. Każdy z procesów kontrolnych prowadzony jest  przez doświadczonych specjalistów.

Wszystkie surowce i produkty pozyskujemy wyłącznie od kwalifikowanych dostawców. Doskonalimy nasz system przeprowadzając audyty wewnętrzne
i poddając się audytom zewnętrznym.

Jesteśmy ukierunkowani
na dostarczanie produktów
o najwyższej jakości
bezpiecznych i spełniających oczekiwania naszych obecnych oraz potencjalnych konsumentów. Działamy z zachowaniem etyki biznesowej
i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Podnosimy kwalifikacje wszystkich naszych pracowników przez regularne szkolenia wewnętrzne
i zewnętrzne. Planujemy i doskonalimy kulturę bezpieczeństwa żywności
w organizacji. A wszystko po to, by dostarczać naszym klientom produkty zdrowe i smaczne.
Japanese Food and Ingredient Supporters
Japanese Food and Ingredient Supporters
Posiadamy certyfikat „Japanese Food and Ingredient Supporters” co oznacza, że w naszej ofercie znajdują się oryginalne, wysokojakościowe produkty pochodzące z Japonii.

Jesteśmy dumni, że możemy promować produkty marek S&B, Yamasa oraz Miyasaka, dając naszym Klientom możliwość poznania przepysznych i autentycznych smaków Japonii.