Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż kolejny już raz otrzymaliśmy elitarne nagrody i wyróżnienia ze świata biznesu.

Złota Innowacja FMCG & Retail 2023
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasze wody kokosowe marki QF Quality Food zdobyły główną nagrodę w 5 edycji konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retail 2023” jako ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY w kategorii: Wody, napoje i soki.
Złota Innowacja FMCG & Retail 2023
Złoty Paragon 2023 Musztarda Maille
Złoty Paragon 2023
Z wielką przyjemnością informujemy, iż marka MAILLE już po raz kolejny zdobyła wyróżnienie podczas ogólnopolskiej Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, w konkursie Złoty Paragon 2023 – Nagroda Kupców Polskich.
Złoty Laur Klienta 2021
Z dumą informujemy, że marka House of Asia otrzymała Złoty Laur Klienta 2021 w kategorii Sosy sojowe i marynaty – jakość produktów. Bardzo się cieszymy, że Konsumenci rozpoznają naszą markę i obdarzają zaufaniem.
Gazele biznesu
Nasza Firma ponownie została wyróżniona w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm. Dla nas jest to już 12 Gazela Biznesu, co stanowi potwierdzenie ciągłego umacniania się rynkowej pozycji De Care Group na rynku polskim. Nagroda ta przyznawana jest przez dziennik „Puls Biznesu” według rankingu przygotowanego przez Coface Poland.

2006, 2007, 2009, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

Perły Rynku FMCG 2018
Szybkie dania zdobyły pierwsze miejsce w kategorii „Innowacja spożywcza” w konkursie Perły Rynku FMCG 2018.
Bezglutenowe muffinki amarantus, jabłko, cynamon i amarantus, wiśnia,chia zajęły pierwsze miejsce w konkursie Perły Rynku FMCG 2018 w kategorii „Żywność dla dzieci”.

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej.

Celem badania „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Co roku w konkursie bierze w nim udział łącznie ponad 400 produktów.

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa
Firma Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”, opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju – Diamentów „Forbesa”. W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W rankingu są brane pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Wyselekcjonowane zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym według ratingu Bisnode.

W rankingu „Diamenty Forbesa” magazynu Forbes Poland otrzymaliśmy następujące wyróżnienia:

  • 5 miejsce w kategorii „Najlepsi w handlu artykułami spożywczymi i rolnymi”.
  • 27 miejsce w kategorii łącznej „Najlepsze małe i średnie przedsiębiorstwa”.

Pulpa z mango QF
najlepszym produktem EuroGastro 2016
W 2016 roku w Targach Eurogastro wzięło udział 276 wystawców z 17 krajów, kilkudziesięciu branżowych ekspertów, w tym światowej sławy mistrzowie kuchni. Każdego dnia na targi przychodziły tłumy zwiedzających. Tym bardziej cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia. Nasza Pulpa z Mango Alphonso otrzymała nagrodę w konkursie na najlepszy produkt 20 Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2016 w kategorii Żywności dla Gastronomii.
Mąka kokosowa BIO Gastronomiczny
Przebój Roku 2016 Warsaw Gastro Show
WARSAW GASTRO SHOW 2016 to Międzynarodowe Targi Gastronomiczne, które odbyły się w dniach 27-29 października 2016 w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym Ptak Warsaw Expo.