Wspieramy ultramaratończyków

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 2

Brak głosów do tej pory.

10-11 sierpnia odbędzie kolejna edycja ultramaratoru organizowanego na mazurach. Ultramazury to wydarzenie w ramach którego można wziąć udział w biegach długodystansowych na 100,70, 30 i 10 km. Biegi organizowane są w pięknej, naturalnej scenerii Warmii i Mazur w miejscowości Stare Jabłonki. Trasa biegów wiedzie przez najpiękniejsze rejony mazur wokół jezior i przez lasy.

Przebiegnięcie 100 km jest nie lada wyzwaniem. Po takim dystansie organizm jest wycieńczony i każdy zawodnik wie jak ważne jest podczas długodystansowym biegów odpowiednie nawodnienie. Biegacze potrzebują nawadniać organizm nie tylko wodą, ale również izotonikami uzupełniającymi ubytki składników mineralnych w organizmie spowodowanych wycieńczeniem organizmu. Na rynku jest wiele produktów mających za zadanie nawodnienie organizmu, jednak w większości są to produkty zawierające sporo konserwantów i szkodliwych substancji. Dlatego bardzo popularna wśród sportowców jest woda kokosowa. Czy faktycznie warto pić wodę kokosową zamiast zwykłej wody podczas uprawiania wycieńczających sportów? Tak, ponieważ woda kokosowa uzupełnia wartości odżywcze, które tracimy podczas uprawiania sportu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wpływu wody kokosowej na organizm to koniecznie przeczytaj artykuł dietetyka marki Livity Anety Korzenieckiej „Woda dla sportowców„. Z myślą o osobach dbających o zdrowie marka Livity wprowadziła wody kokosowe, dlatego też nie zabraknie produktów Livity na Ultramazurach! 🙂 Każdy z uczestników biegu będzie mógł napić się naturalnej wody kokosowej Livity.

Każdy zawodnik po przebiegnięciu ultramaratonu z pewnością będzie bardzo głodny. W związku z czym wraz z House of Asia postanowiliśmy nakarmić uczestników ultramaratonu! Zawodnicy będą mieli okazję spróbować sushi i zupę Tom Yum przygotowaną na bazie produktów House of Asia.

Nie zabraknie też atrakcji dla osób, które odwiedzą w ten weekend wydarzenie w Starych Jabłonkach. W punkcie startowym biegu powstaną „Delikatesy De Care” w których będzie można zakupić produkty marki House of Asia, Livity oraz QF.

Zapraszamy na Ultramazury do Starych Jabłonek!

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 2

Brak głosów do tej pory.