Witamy chiński nowy rok!

Wielka Loteria House of Asia Chiński Nowy Rok wystawienia paletowe

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.

De Care Group od lat specjalizuje się w sprzedaży produktów prosto z Azji, a Chiński Nowy Rok to idealna okazja do promocji marki  oraz ponad 500 produktów House of Asia. Co więcej, w tym roku obchody Chińskiego Nowego Roku z De Care zostały wzbogacone o nowe wydarzenie – loterię dla konsumentów.

Akcja Chińskiego Nowego Roku stanowi wieloletnią tradycję De Care i w tym roku rozpoczyna świętowanie już 17 stycznia. W hipermarketach i sieciach dyskontów w całej Polsce pojawią się  kolorowe ekspozycje i pokazy gotowania na żywo. Klienci będą mogli nie tylko spróbować specjałów kuchni azjatyckiej i zobaczyć jak przyrządzić je samemu w domu, a także porozmawiać z kucharzami i dietetykami. A wszystko to w wyjątkowej scenerii pełnej smoków i lampionów.

To jednak nie koniec atrakcji dla konsumentów. Tym razem będą oni mogli wygrać wiele atrakcyjnych nagród w loterii. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić dowolny produkt z linii House Of Asia i zarejestrować się na stronie internetowej www.loteria.houseofasia.pl. Nagroda główna to voucher o wartości 20 tys. zł na podróż, do wykorzystania na portalu wakacje.pl. Ponadto na zwycięzców czeka 10 robotów kuchennych Companion XL marki Tefal, 100 nagród pieniężnych oraz 500 zestawów do sushi.

Wielka loteria House of Asia

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.