Wielka Loteria House of Asia zakończona!

Zwycięzca Wielkiej Loterii House of Asia Chiński Nowy Rok 2022

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.

Akcja obchodów Chińskiego Nowego Roku to już wieloletnia tradycja De Care. Na przełomie stycznia i lutego na klientów sklepów w całej Polsce czekały kolorowe ekspozycje i pokazy gotowania na żywo. Miłośnicy orientalnych smaków mogli nie tylko spróbować specjałów kuchni azjatyckiej, ale zobaczyć jak przyrządzić je samemu w domu. A wszystko w wyjątkowej scenerii pełnej smoków i lampionów.

To nie koniec atrakcji dla naszych konsumentów. Tym razem miłośnicy azjatyckich smaków mogli wygrać wiele atrakcyjnych nagród w Wielkiej Loterii House od Asia. Jej rozpoczęcie wsparte było kampanią reklamową. Działania widoczne były nie tylko w punktach sprzedaży, ale też w Internecie. Kampania digitalowa obejmowała stronę internetową marki, Facebook, Instagram i YouTube. Ponadto jeden z naszych billboardów można było zobaczyć przy Rondzie ONZ, w samym centrum Warszawy.

Chiński Nowy Rok 2022 House of Asia

Na zgłoszenia czekaliśmy od 17.01 do 7.03.2022. Aby wziąć udział w loterii wystarczyło zakupić dowolny produkt House of Asia i zarejestrować dowód zakupu. Ilość zgłoszeń pozytywnie nas zaskoczyła, ale udało się wyłonić zwycięzców.
Nagrodą główną był bon wakacyjny na wakacje marzeń o wartości 20 000 PLN od wakacje.pl. W ubiegły poniedziałek trafił on w ręce Pana Wojciecha z Trójmiasta. Zapytaliśmy zwycięzcę jaka jest jego recepta na sukces.

– Warto patrzeć na aktualne promocje w sklepach. Moją uwagę zwróciło mleczko kokosowe o niskiej zawartości tłuszczu oraz informacje na temat loterii. Zakupiłem produkt, zachowałem paragon i wygrałem! – opowiada Pan Wojciech. Jak się okazuje naszemu zwycięzcy w loterii pomogła także życiowa dewiza. – Przede wszystkim warto być dobrym człowiekiem, ponieważ dobro zawsze do nas powróci – dodaje Pan Wojciech.

Do zwycięzców loterii powędrowało także:

✔️ 10 robotów kuchennych Companion XL marki TEFAL
✔️ 100 x 100 PLN
✔️ 500 zestawów do sushi

Gratulujemy!

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.