Świąteczna delegacja De Care w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.

Podopieczni Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym obdarowani zostali świątecznymi upominkami, wśród których znalazły się między innymi pluszowe misie, kredki, farby oraz gry planszowe. Wszystko dzięki akcji charytatywnej zorganizowanej przez Pracowników i Zarząd firmy De Care.

Firma De Care z siedzibą w Pieńkowie postanowiła wesprzeć dzieci z pobliskiego szpitala. W tym celu zorganizowała wewnętrzną zbiórkę pieniędzy, kupiła zabawki i artykuły papiernicze, a następnie podarowała je chorym. Dzięki zaangażowaniu całego biura udało im się zgromadzić wystarczająco dużo funduszy, by obdarować wszystkich podopiecznych dziekanowskiego szpitala. Finałem akcji charytatywnej była wizyta w placówce. W piątek 20 grudnia chore dzieci odwiedziła delegacja firmy przebrana za Świętego Mikołaja i jego pomocników.

– W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu w De Care prowadzimy aktywną działalność charytatywną poprzez pomoc potrzebującym. Staramy się zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół nas, pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Sukces przedsiębiorstwa powinien umożliwiać niesienie pomocy ludziom w potrzebie. W tym przypadku tym najmłodszym. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych pracowników świąteczna akcja charytatywna zakończona została sukcesem i zwieńczona uśmiechami potrzebujących dzieci – mówi Maciej Szała – współwłaściciel firmy De Care.

De Care na co dzień wspiera światowe organizacje charytatywne Goodwill Center oraz Kiva. Więcej na https://www.decare.pl/dzialalnosc-charytatywna.

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.