SIAL Paris 2018

SIAL Paris 2018

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.

W dniach 21-25 października odbędą największe w tym roku targi branży spożywczej na świecie – SIAL Paris 2018. Począwszy od roku 1964, kiedy to odbyła się pierwsza edycja wydarzenia, na targach wyznaczane są standardy i trendy obowiązujące w całej branży gastronomicznej. Mamy zatem ogromną przyjemność poinformować, że będziemy mieli okazję zaprezentować produkty z portfolio De Care.

SIAL szansa na poznanie nowych inspiracji i prezentacje innowacyjnych startupów. Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs polegający na wyłonieniu spośród 2500 wyselekcjonowanych innowacji 15 głównych nagród dla najlepszych zaprezentowanych produktów. W zaszczytnym gronie nominacji do Sial Innovation znalazły się również produkty z oferty De Care.

SIAL Paris w liczbach:

– 7 200 stoisk ze 105 krajów, podzielone na 21 sekcji spożywczych

– 160 000 odwiedzających z 194 krajów

– 120 prelekcji prowadzonych przez cenionych ekspertów w branży spożywczej

Zapraszamy do Paryża w dniach 21-25 października na najważniejsze wydarzenie branży spożywczej tego roku na stoisko De Care nr G342, w hali nr 7 z produkty dietetycznymi i bezglutenowymi. Zaprezentujemy aktualną linię produktów oraz nowości spożywcze, które wprowadzimy na Polski rynek w najbliższych miesiącach.

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.