Relacja z Weekendu Meksykańskiego

Relacja z Weekendu Meksykańskiego

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.

Nie musisz jechać do Meksyku, aby poczuć klimat meksykańskiej fiesty! W dniach 25-26 sierpnia na Żoliborzu i Mokotowie odbył się niesamowity Weekend Meksykański pod patronatem Ambasady Meksyku, oraz marki Casa de Mexico będącej sponsorem wydarzenia.

Weekendowe uczty to specjalność Targów Śniadaniowych, które oprócz organizacji strefy gastronomicznej tworzonych w pięknych parkach na Żoliborzu i Mokotowie organizują też specjalne tematyczne targi powiązane z wybraną kuchnią. W ostatni weekend mieliśmy przyjemność rozkoszowania się kuchnią meksykańską.
Oprócz przepysznych dań zaplanowane zostały liczne atrakcje takie jak Spice Challenge, czyli konkurs w jedzeniu najostrzejszych papryczek. Wybrani uczestnicy dotarli do piekielnie ostrej papryczki Carolina Reaper. Odbyły się również warsztaty gotowania prowadzone przez szefową kuchni Ambasady Meksyku oraz kucharzami De Care. Uczestnicy mieli możliwość przygotowania fajitas, brochetas oraz guacamole z użyciem produktów Casa de Mexico.
Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych, czyli rozbijanie piniaty, oraz malowanie cukrowych czaszek. Na sam koniec dnia pełnego atrakcji uczestnicy mogli wziąć udział w licytacji i wygrać wiele ciekawych rzeczy m.in. kosz pełen nowości od Casa de Mexico.

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.