Kolejny raz gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Finał 31 De Care Group

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 7

Brak głosów do tej pory.

W tym roku kolejny już raz z radością wspieramy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W jaki sposób? W najlepszy jak umiemy. Chcemy zarażać innych naszą pasją do jedzenia i pokazywać, że kuchnia azjatycka wcale nie jest skomplikowana, a dzięki naszym produktom przeniesienie się w świat aromatów orientu to żaden problem. Dlatego na licytację wystawiliśmy zaproszenie na warsztaty kulinarne z naszymi Szefami Kuchni- Jarkiem Owczarczykiem i Pongthepem Aroonsangiem.
Warsztaty to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć naszych szefów w akcji, ale będzie to również wsparcie organizacji Jurka Owsiaka i niesienie pomocy potrzebującym. W tym roku będzie to walka z sepsą pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Szczęśliwy wygrany będzie mógł zabrać ze sobą do trzech osób i wspólnie z naszymi szefami ugotować kilka przepysznych dań. Zaproszenie będzie ważne do końca czerwca 2023 roku, a warsztaty odbędą się w siedzibie naszej firmy pod Warszawą. Uczestnicy kursu powinni spodziewać się solidnej dawki wiedzy i poznania nowych, możliwe, że dotąd nieznanych smaków. Gwarantujemy dzień wypełniony inspirującymi rozmowami i pysznymi potrawami. Mamy nadzieję, że poznane przepisy zostaną z uczestnikami na dłużej.

 

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 7

Brak głosów do tej pory.