House of Asia otwiera Concept Store w samym centrum Warszawy

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.

Z początkiem września otworzyliśmy w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Emilii Plater 47 Concept Store sygnowany marką House of Asia. Fani marki znajdą tutaj wiele pomysłów i inspiracji na przygotowanie dań kuchni azjatyckiej. Dodatkowo będą mogli kupić niezbędne produkty House of Asia do samodzielnego ugotowania potraw w domu jak również unikatowe zestawy kulinarne tzw. Cooking Boxy.

Uruchomiliśmy Concept Store po to by, dzielić się inspiracjami z konsumentami, którzy na co dzień mogą kupić produkty marki House of Asia w większości sieci handlowych, a nie zawsze wiedzą w jaki sposób korzystać z produktów marki. Dostępne w Concept Store House of Asia Cooking Boxy to gotowe zestawy produktów, dzięki którym w szybki sposób przygotujesz azjatyckie danie bez najmniejszych trudności. W skład zestawów wchodzą nie tylko produkty House of Asia, ale również mini książeczka z przepisami kulinarnymi na najbardziej popularne dania z całej Azji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!

Sklep będzie otwarty cztery dni w tygodniu od poniedziałku do piątku (poza czwartkiem) w godz. 12:00-17:00. Serdecznie zapraszamy!

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.