Działania Firmy De Care w sytuacji epidemii COVID-19

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Pracowników, Klientów i Partnerów Biznesowych na bieżąco monitorujemy sytuację. Wdrażamy obowiązujące zalecenia GIS, Ministerstwa Zdrowia i WHO.
Jednocześnie opracowaliśmy plany ciągłości realizacji dostaw zarówno surowców jak i gotowych produktów. Dbamy o to, by wszystkie nasze produkty były stale dostępne dla naszych Klientów.

W pomieszczeniach magazynowych i produkcyjnych wprowadziliśmy szereg działań zwiększających bezpieczeństwo. Przeprowadziliśmy szkolenia przypominające zasady stosowania środków ochrony indywidualnej (zakładanie, zdejmowanie rękawiczek jednorazowych i maseczek)  oraz dobrej praktyki higienicznej.  

Wyznaczyliśmy dodatkowe punkty do dezynfekcji rąk, udostępniliśmy płyn do dezynfekcji, maseczki ochronne i rękawiczki jednorazowe, zwiększyliśmy częstotliwość kontroli stanu zdrowia. Przestrzenie wspólne są dodatkowo regularnie dezynfekowane. Kierowcy dostarczający produkty, surowce i odbierający wyroby nie mają wstępu na teren magazynu.

Pracownicy, którzy mogą wykonywać swoje obowiązki zdalnie, od początku ogłoszenia w Polsce zasad zachowania dystansu społecznego pracują z domu.
Zdalnie pracuje także dział zajmujący się kontaktami z naszymi Klientami.

Naszym Pracownikom przekazujemy zasady bezpiecznego zachowania zarówno w pracy, jak i w sytuacjach życia codziennego.

Dokładamy wszelkich starań, by chronić zdrowie naszych Pracowników i Klientów.          

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.