De Care uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Anuga 2023

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.

W dniach 7-10 października 2023 roku silna reprezentacja naszej firmy uczestniczyła w jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w branży Żywności i Napojów na świecie, jakim są Targi Anuga, które w tym roku odbyły się w niemieckiej Kolonii. Obok prawie 8 000 wystawców, pochodzących ze 118 krajów, De Care proponowało możliwość współpracy i prezentowało markę House of Asia, Casa De Mexico i QF Quality Food. Odwiedzający zjechali się z ponad 200 krajów, a 80-procentowy udział zagranicznych odwiedzających pobił swój rekord.


Tegoroczne targi Anuga przebiegały pod hasłem „Zrównoważony wzrost” i koncentrowały się przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów. Od optymalizacji łańcuchów dostaw, po uczciwą produkcję żywności. Eksperci i specjaliści z branży FMCG, z całego świata zaprezentowali imponującą różnorodność podejść, co w szczególny sposób podkreśliło wyraźne zaangażowanie branży w zrównoważony rozwój i gotowość do stawienia czoła globalnym wyzwaniom.
Podczas Targów odbywało się również wydarzenie Anuga taste Innovation Show, które jest uważane za źródło inspiracji i trendów dla globalnego biznesu spożywczego. W sumie ponad 689 firm zgłosiło ponad 2200 pomysłów do udziału w tym specjalnym evencie. Ponadto dziesięć produktów zostało wyróżnionych jako szczególnie innowacyjne, a pierwsze 3 pozycje z podium to:

  • Sushi Rice Platter by Asian Table – jest to gotowy do zwijania, już przyprawiony ryż do sushi o wielkości arkusza nori. Wystarczy go rozmrozić w kuchence mikrofalowej, dodać składniki i zwinąć. Producent: Asian Table Wismettac EMEA Holdings LTD z Wielkiej Brytanii.
  • BettaF!sh TU-NAH Can – roślinna alternatywa dla tuńczyka w puszcze, która składa się z wodorostów i białek roślinnych, nie zawiera soi, pszenicy i jest źródłem białka i błonnika. Producent: BettaF!sh z Niemiec.
  • Melis Pickle Soda – nowatorski napój gazowany, który jako pierwszy wytworzony został z soku z marynaty. Producent: Euro Gıda San. Ve Tic. A.ş, pochodzący z Turcji.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy do lektury bezpośrednio na stronie Targów: Kliknij tutaj>

Następne targi Anuga odbędą się w dniach od 4 do 8 października 2025 roku, a my już nie możemy się doczekać kolejnego tak wspaniałego wydarzenia branżowego.

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.