De Care na Konferencji Passion Education Inspiration 2016

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.

12 marca 2016 roku, w najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Warszawie – Stadionie Narodowym odbędzie się pierwsza w Europie, organizowana na tak dużą skalę szkoleniowo – motywacyjna konferencja fitness. W jednym miejscu spotkają się motywatorzy ze świata fitness oraz specjaliści z zakresu odżywania, treningu i suplementacji. Nie może tam zabraknąć De Care i naszych zdrowych produktów o dobroczynnych właściwościach.

Będą to m. in.:

woda kokosowa – naturalny napój izotoniczny, który nie zawiera żadnych barwników ani cukrów, będący źródłem potasu

pudding chia – z pochodzących z ameryki Południowej nasion o wysokiej zawartości błonnika i kwasów omega 3, stanowiących doskonałe źródło magnezu, żelaza czy kwasu foliowego

mieszanka „no salt” – jej bazę stanowią różnego rodzaju zioła dobrane w odpowiednich proporcjach, tworzące przyprawę, która pomoże wyeliminować sól z codziennej diety

Lucuma – najstarszy owoc Peru, smakiem przypominający nieco syrop klonowy. Stanowi doskonałą alternatywę dla zwykłego cukru. Jest źródłem żelaza, posiada niski indeks glikemiczny i jest odpowiednia dla wegetarian i wegan.

Stewia – to roślina idealna dla wszystkich dbających o zdrowie, diabetyków i liczących kalorie. Jest 60-100 razy słodsza od rafinowanego cukru. 10g stewii odpowiada 40 łyżeczkom cukru! Jest gotowa do użycia m.in. jako dodatek do kawy, herbaty, sałatek, przetworów.

Każdy produkt będzie można przetestować na przygotowanej przez nas degustacji oraz zakupić w promocyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów do tej pory.