De Care Group wspiera służbę zdrowia

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.

W De Care zachęcamy naszych Konsumentów, by dbali o swoje bezpieczeństwo i oferujemy im najwyższej jakości produkty do przygotowania smacznych potraw. Wierzymy, że w tym trudnym czasie wszyscy powinniśmy się wspierać. Jeśli każdy z nas zrobi choć jeden drobny gest i zaangażujemy się wszyscy, to razem #damyradę. Dlatego my też zapytaliśmy jak możemy pomóc w tej sytuacji tym, którzy na co dzień pomagają nam.

Chcieliśmy, by nasza pomoc przyniosła jak najszybsze i jak najlepsze rezultaty, dlatego zapytaliśmy placówki opieki zdrowotnej, czego najbardziej potrzebują i wsparliśmy je tak, jak tego najbardziej potrzebowały. Przekazaliśmy dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym bardzo potrzebne środki ochrony – fartuchy i kombinezony wielokrotnego użytku.

Finansowo wsparliśmy Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej, SPZOZ w Warszawie oraz Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim. Dziękujemy Medykom, którzy dziś dbają o zdrowie nas wszystkich i cieszymy się, że chociaż w ten sposób mogliśmy pomóc również i my!

#zostańwdomu #razemdamyradę

Oceń wpis, aby doradzić innym!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów do tej pory.