Gaea

OLIWY Z OLIWEK

EXTRA VIRGIN

Uznawane są za najwyższej
jakości oliwę z oliwek.
SZEROKA GAMA

GRECKICH OLIWEK

Oliwki zielone organiczne, bez pestek lub całe.
Czarne oliwki Kalamata.
GRECKA MARKA

Oferująca oryginalne, śródziemnomorskie przysmaki najwyższej jakości.

Marka posiada szeroką gamę greckich oliwek, takich jak oliwki zielone organiczne, bez pestek bądź całe. W ofercie są również oliwki nadziewane migdałami lub czosnkiem, a także oliwki olbrzymie, które swój rozmiar zawdzięczają sprzyjającemu klimatowi regionu Chalkidiki. Oprócz zielonych oliwek znajdziesz również ciemne oliwki Kalamata, uznawane za najsmaczniejsze oliwki świata. Wszystkie greckie oliwki Gaea będą świetnym dodatkiem do sałatek, pizzy i makaronów, jednak równie dobrze sprawdzą się solo, jako przekąska. Marka oferuje również greckie oliwy z oliwek extra vergin o wyjątkowej jakości o świeżym aromacie.

ZOBACZ JAK POWSTAJE

GRECKA OLIWA GAEA

Marka GAEA powstała w 1995 roku. Nazwa pochodzi ze starożytnej mitologii greckiej i jest symbolem płodności i dobroci ziemi. W związku z tym wizją firmy było połączenie diety śródziemnomorskiej z wyśmienitymi greckimi produktami na bazie oliwy z oliwek.

Kalamata region

Pieprzny smak świeżych zielonych oliwek i posmak gorzkich migdałów, bogaty w polifenole i przeciwutleniacze. Najlepiej smakuje z pomidorami, sałatą , makaronem, rybą, grillowanym kurczakiem oraz świeżymi warzywami.

Sita region

Otrzymywana bezpośrednio z ręcznie zbieranych oliwek renomowanej odmiany „Koroneiki”. Oliwa z oliwek najwyższej kategorii łączy w sobie wyjątkowe połączenie harmonijnego smaku z owocowym i lekko pieprznym aromatem.

Sparta region

Region starożytnych Spartan, skąpana w słońcu i chroniona przez otaczające pasmo górskie, produkuje tę „tłoczoną na zimno”, najwyższej jakości. Oliwa posiada harmonijnie owocową i słodką  nutę i otrzymywana jest bezpośrednio z ręcznie zbieranych oliwek.

Oliwa
z oliwek
Extra Virgin
500 ml
Grecka
organiczna
oliwa
z oliwek
500 ml
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

GRECKIE OLIWKI

Oliwki, całe lub bez pestek, z Kalamaty i innych regionów. Pakowane w chronionej atmosferze, z możliwością wielokrotnego zamykania, bez płynów, dzięki opakowaniu, w którym oliwki są świeże i pełne autentycznych greckich smaków.
Greckie
oliwki
Kalamata
300 g
Greckie
oliwki
mieszane
marynowane
300g
Greckie
olbrzymie
zielone
oliwki
300g
Greckie
zielone
oliwki
z migdałami
295g
Greckie
zielone
oliwki
z czosnkiem
295g
Greckie
organiczne
oliwki
marynowane
mix 300g
Greckie
organiczne
zielone
oliwki
300 g
Greckie
organiczne
zielone
oliwki bez
pestek 290g