W naszej pracy wyznajemy zasadę ONE TEAM!
Jesteśmy dynamiczną firmą chcącą dzielić się naszą pasją z innymi, bo wierzymy, że ciekawe jedzenie to ciekawe życie. Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji i budować siłę naszych marek oraz wspierać sprzedaż produktów z kategorii kuchni etnicznych zapraszamy do aplikowania.

  • Nasz zespół codziennie gotowy jest na wszelkie wyzwania
  • Każdego dnia szukamy nowych wyzwań by przyczyniać się do rozwoju firmy
  • Wyznaczamy nowe trendy na rynku polskim jak i zagranicznym
  • Jesteśmy profesjonalni w tym co robimy
  • Jesteśmy otwarci na nowe możliwości

Jakie wartości cenimy?
Zaangażowanie, skuteczność w działaniu, pracę zespołową, chęć rozwoju oraz komunikatywność. Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty dołącz do De Care Group i zostań częścią naszego zespołu już dziś!
Koordynator sprzedaży na rynek niemiecki
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grafing (okolice Monachium), Niemcy
Zatrudnienie: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Bieżące kontakty z klientami / poszukiwanie nowych klientów / ścisła współpraca z naszą agencją handlową i partnerami na rynku
  • Prowadzenie procesu fakturowania i logistyki
  • Prowadzenie spraw biurowych ( administracja / kontakty z urzędami lokalnymi)
  • Planowanie i monitoring realizacji sprzedaży na terenie Niemiec
  • Monitorowanie spływu należności i pro-aktywne działania windykacyjne
  • Koordynacja działań z Polska ( zamówienia, logistyka, itd… )
  • Raportowanie handlowe i analiza rynku

Oczekiwania:

  • Wyksztalcenie wyższe ( preferowane kierunki : handel / logistyka / ekonomia/germanistyka )
  • Doświadczenie min 3 letnie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • Biegły język niemiecki / angielski komunikatywny w businessie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, organizacyjne
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do wyjazdu ( Grafing bei Munchen)
  • Znajomość MS Office ( w tym dobrze Excel)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (razem z bonusem od wyników)
  • Umowę o prace w stabilnej i solidnej firmie
  • Narzędzia pracy : Samochód / Laptop / Tel

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna